Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku

Rada Pedagogiczna

  • Andrzejewska Dorota (pedagog, wdż)
  • Brenda Angelika (język niemiecki, przedmioty zawodowe)
  • Buszka Krzysztof ()
  • Bychowski Piotr (wychowanie fizyczne)
  • Chojnacka Anna (religia)
  • Czerwińska Izabela (język angielski)
  • Gołembiewska Agnieszka (przedmioty zawodowe)
  • Gołębiewska Alicja (biologia, chemia, fizyka,  historia, przedmioty zawodowe)
  • Hałasiński Robert - dyrektor (przedmioty zawodowe)
  • Harmacińska Magdalena (pedagog, wdż.)
  • Jabłońska Marzena (język włoski. historia)
  • ks. Jarosław Szpolorowski (religia)
  • Kotfas Adam (przedmioty zawodowe)
  • Krzeszewska Mariola (geografia )
  • Krzeszewska Monika (przedmioty zawodowe logistyczne)
  • Kus Bogumiła (język angielski)
  • Lewandowska Katarzyna - kierownik kształcenia praktycznego (matematyka)
  • Lewandowska — Makowska Jolanta (język rosyjski, historia)
  • Lewandowski Piotr (przedmioty ekonomiczne)
  • Lubomski Jarosław (przedmioty zawodowe)
  • Łopuszyńska — Urban Izabela (prawo, wos, przedmioty zawodowe)
  • Matuszewska Jolanta (przedmioty zawodowe ekonomiczne)
  • Nowacka Beata (przedmioty zawodowe ekonomicznr)
  • Otto Monika (przedmioty zawodowe logistyczne)
  • Przybylska Agnieszka (język angielski)
  • Rażewska Kinga (język polski, biblioteka)
  • Rostalska — Król Magdalena (język angielski)
  • Roszek — Strzyżewska Beata (matematyka, informatyka)
  • Siedlecka Agnieszka (matematyka)
  • Sobczak Marta (język angielski)
  • Szczepańska Barbara (język polski)
  • Walczak Maria - wicedyrektor (język polski)
  • Woźniak Bartosz (wychowanie fizyczne)
  • Zieliński Marek (wychowanie fizyczne)
  • Żuchowicz — Kwiatkowska Joanna (przedmioty zawodowe)
  • Szatkowska Karolina (język polski, historia)
  • Krzemiński Maciej (j. polski)
  • Miętkiewicz Lidia (j. angielski)
  • Mirzejewska Marta (j. niemiecki)
  • Kania Anna (j. rosyjski)
  • Kinasiewicz Joanna (historia, his)
  • Jeska Joanna (his, wos)
  • Kolczyńska Joanna (matematyka)
  • Lipiński Karol  (chemia)
  • Wojciechowski Grzegorz (fizyka)
  • Jankowski Maciej (informatyka)
  • Sompolski Michał (edukacji dla bezpieczeństwa)
  • Marciniak Jarosław (wych. fiz.)
  • Muraczewska Małgorzata (przedmioty ekonomiczne)
  • Wenerski Mariusz (przedmioty ekonomiczne)
  • Pyrek Olga (przedmioty ekonomiczne)